Znak neonowy

Znak neonowy może być doskonałym sposobem, aby Twoja firma była bardziej zauważalna. Ponadto neon to również świetny sposób na poprawę atmosfery w domu lub sklepie. Czy Twoja firma obecnie słabo wyróżnia się wśród okolicznych domów i sklepów? Wtedy neon może zrobić ogromną różnicę. Podświetlany znak natychmiast przyciąga uwagę, a także sprawia, że Twoja firma jest bardziej klimatyczna. Chciałbyś zrobić neon? Trafiłeś we właściwe miejsce. Możemy wykonać dla Ciebie niestandardowy neonowy znak wysokiej klasy.

Nasze bestsellerowe projekty

Mieć neonowy znak wykonany na miarę

W naszym sklepie internetowym masz możliwość zamówienia gotowych neonów, ale możesz również stworzyć swój własny projekt. Jest to bardzo proste dzięki konfiguratorowi neonów w naszym sklepie. Za pomocą tego narzędzia możesz stworzyć swój własny projekt. Wypełniasz tekst, który powinien być na neonie. Następnie wybierasz czcionkę i kolor liter. Ponadto decydujesz również, jakie wymiary powinien uzyskać neon. Na koniec powinno się również określić, czy powinien to być neon zewnętrzny czy wewnętrzny. Cena w konfiguratorze zmieni się natychmiast, jeśli dokonasz korekty mającej wpływ na koszt. W ten sposób wiesz również, ile kosztuje wykonanie neonu.

Chcesz mieć niepowtarzalny neonowy znak i nie możesz znaleźć pożądanego wzoru w naszym konfiguratorze? Możesz skontaktować się z nami, abyśmy mogli stworzyć projekt dla Ciebie. Na przykład możemy stworzyć neon w kształcie własnego logo. Jeśli masz neonowe logo, najpierw wyślemy Ci projekt pocztą elektroniczną. Dopiero po wyrażeniu zgody rozpoczniemy pracę nad realizacją projektu.

Ręcznie robione neonowe znaki wysokiej jakości

Jeśli masz neon wykonany przez naszą firmę, neonowe litery zostaną wykonane ręcznie. Z tego powodu możesz mieć każdy projekt zrealizowany przez nas. Do wykonania neonu używamy tylko wysokiej jakości komponentów. To sprawia, że nasze neony LED są bardzo trwałe i wytrzymałe, a Ty możesz być pewien ich długiej żywotności.

Neony wykonane przez The Neon Company

Jeśli masz wykonany przez nas neon, znak jest dostarczany standardowo z materiałem montażowym i kablem zasilającym. Daje to możliwość natychmiastowego przymocowania neonu do fasady lub ściany. Cenimy Twoją prywatność i możesz bezpiecznie zapłacić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Masz pytania dotyczące neonów lub naszych możliwości? Prosimy o kontakt z nami. Chętnie pomożemy Ci stworzyć niepowtarzalny neon, którym możesz cieszyć się przez długi czas.

Czym się wyróżniamy?

Jakość, serwis i niezawodność to nasze priorytety. Staranne produkcje i trwałe materiały są dla nas najważniejsze. The Neon Company zawsze oferuje gwarancję najniższej ceny. Jak to robimy w połączeniu z trwałymi i jakościowymi diodami PowerLED? Możesz przeczytać o tym na naszej stronie w zakładce “O nas